Ako sa dostať z pod vplyvu Systému Sveta ?

Táto problematika sa týka každého vedomého človeka. A každý človek má aj svoju vlastnú predstavu o tom, čo znamená vystúpiť z tohto systému. Pre začiatok si stačí uvedomiť, že každý je schopný minimalizovať dopad systémových nastavení súčasného Systému a urýchliť proces vstupu do Nového Sveta – do Sveta Vedomých Tvorivých Ľudí, vzájomne sa rešpektujúcich a vzájomne sa podporujúcich. Na to je potrebné naučiť sa vytvoriť a žiť Harmóniu, Pokoj, Lásku a vzájomný rešpekt.

Čím teda začať už teraz?

  • Buďte častejšie vonku, obklopení horami, lúkami, lesmi, kúpte sa na slnku, preciťujte, aký silný je vietor, ako prúdi vzduch, ako sa dotýka energia vetra vašej pokožky a napĺňa vaše telo Silou.
  • Uvedomujte si, aká veľká je naša Zem, aká jemná a obrovská je voda vo svojom vodnom systéme, ktorý si na Zemi vytvorila.
  • Uvedomujte si a vnímajte, aké veľkorysé je slnko a aký sladký je čistý, slnkom ohriaty vzduch, aký úžasný je Tvorca toho všetkého. A my sme jeho deti, my všetci sme.
  • Sme súčasťou niečoho veľkého, celistvého a Svetlého a jasného. Toto si uvedomte. Hovorte s Tvorcom Vesmíru. Úprimne. A nepochybujte už. Každý Človek je vypočutý. Niektorí ľudia si ani nevedia predstaviť, koľko sa toho skrýva pred ich zrakom a čoho je schopná ich Myseľ, ich Razum, ich mozog, ich telo. Koľko vedomostí, možností, schopností a dojmov je v každom z nás. Mnohí si to nevšímajú a nechcú si to všímať. Pochybujú, neveria. No to, že neveria, neznamená, že to neexistuje.
  • Trávte viac času pri vode, stačí prameň, potok, rieka, každé malé jazero. Čím väčšia a rýchlejšia voda – tým lepšie. No rovnako platí – čím čistejšia je voda, tým lepšie. Nie je nutné vodu hodnotiť. Nie každý má nablízku čisté azúrové more, alebo veľký horský vodopád. Aj pri lesnej studničke sa dostanete k čistej energii vody.
  • Hovorte k živlom, poďakujte im za to, že vám dajú potrebnú Silu a odstránia všetku negativitu, ktorá sa vo vašom tele nahromadila v mestách a obciach. Pobudnite v stave absolútneho šťastia, spomeňte si, akí dobrí a bezstarostní ste boli v detstve. Vráťte sa k týmto pocitom. Tancujte, spievajte, kričte ako sa vám páči a uvoľnite sa… (najlepšie, aby tam nikto nebol, inak budete nepochopení). Učte sa byť sami sebou, učte sa byť uvoľnení a preciťovať len dobré pocity a šťastie. Uvidíte, že vo vašom živote sa začnú diať „zázraky“ a že v skutočnosti je možné všetko. Stačí sa pre to len rozhodnúť. Objavte svoj vnútorný svet, pochopte, dovoľte si pochopiť Silu svojho vnútorného sveta, lebo odtiaľ vychádza Sila do vášho vonkajšieho sveta. Tam sa odzrkadľujú plody vašej práce. Tej práce, pre ktorú sme sem prišli. Buďte v pokoji a láske, buďte naplnení radosťou a vďačnosťou.

    Pamätaj Človek, že si Tvorca od narodenia a môžeš si vytvárať vlastnú realitu. Nezastavuj sa v získavaní nových poznatkov o tom, ako je usporiadaný tento náš svet, ako funguje vedomie, aká je skutočná história ľudstva, aký je priestor, v ktorom žiješ svoj Život, čo sa deje pred narodením a aj po, ako sme na tom na úrovni svetskej a ako na úrovní Ducha, ako je všetko okolo nás usporiadané, aké rozmery a dimenzie presahujeme a aké môžeme, ak povýšime naše Vedomie. Nenechaj sa zastaviť v skúmaní a pochopení Života!

Dávajte si pozor na každú myšlienku, slovo, skutok, každé jedlo, každý nápoj a spánok, každú dobrú chvíľu. Všetky informácie sú na dosah – stačí zadať potrebný kód, na základe ktorého príde potrebná informácia. Stačí zadať otázku tým správnym smerom a pri pozornom počúvaní sa akýmkoľvek spôsobom dozvedieť odpoveď, keď príde čas. Niekedy sa musíte snažiť a venovať nejaký čas správnym materiálom a zdrojom, pretože súčasný Systém si nepraje vaše prebudenie. No vaša vytrvalosť prinesie výsledky, ktoré stoja za tú trpezlivú a neúnavnú prácu so samým sebou.

A pozor – je dôležité vedieť oddeliť zrná od pliev, šupiny od jadra. Vezmite si tie nové čisté vedomosti. Keď ste ich získali, sú vaše. Sú vaše, lebo ich potrebujete do ďalších dní… a nepochybujte. Ste tu z nejakého dôvodu. Ste na správnej ceste.


žijeme vedome?