Desať pravidiel, ktoré vám pomôžu zvýšiť vibrácie.

 1. Ovládnite svoje myšlienky!
  Naše každodenné myšlienky vytvárajú našu realitu. Nehovorím, že musíte mať prehľad o každej myšlienke, ktorá vás napadne. Mohlo by vás to poblázniť. Musíte sa len prinútiť, aby ste sa vzdali negatívnych myšlienok. Spočiatku sa to javí ako nemožná úloha. Ale časom pochopíte, že všetko nie je také ťažké, precvičíte svoju myseľ, aby filtrovala vaše vlastné myšlienky. Naučte sa vidieť nie problém, ale spôsoby, ako ho vyriešiť. Čím viac myslíte na dobré, tým viac zvyšujete svoju vibráciu.
 2. Hovorte iba o tom, čo chcete!
  Ľudia s problémami v osobnom živote, ktorí vidia zaľúbený pár, si veľmi často povzdychnú a povedia napríklad: „No, hovorí sa, že niekto má šťastie, ale ja nie!“ Takže to ešte zhoršujete, a preto iba znižujete svoje vlastné vibrácie. Nabudúce povedzte asi toto: „Som šťastný za tento pár, som si istý, že v blízkej budúcnosti stretnem aj ja svoj osud.“ To isté sa dá preložiť do peňazí, nemali by ste všetkým priateľom rozprávať o finančných problémoch, pretože len zhoršujú už aj tak zložitú situáciu. Naučte sa hovoriť o prosperite a šťastí, prestaňte rozprávať o svojich zlyhaniach!
 3. Vyberte si svoj sociálny kruh!
  Snažte sa nekomunikovať s pesimistickými a negatívnymi ľuďmi. Obvykle má táto kategória ľudí veľmi nízke vibrácie a môže vám to iba ublížiť.
 4. Zastavte sa aspoň na chvíľu nad tým, aby ste premýšľali a uvažovali všeobecne.
  Najlepšie je to urobiť v prírode alebo niekde na opustenom mieste mimo mesta. Sústreďte svoju pozornosť na pokoj a ticho. Toto je najlepší spôsob, ako si vyčistiť myseľ a zvýšiť svoje vlastné vibrácie. Ak ste veľmi zaneprázdnený človek a v blízkej budúcnosti si nemôžete dovoliť odpočinok, počúvajte pokojnú relaxačnú hudbu.
 5. Rozprávajte sa s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi!
  Trávte viac času s ľuďmi, ktorí majú spoločné záujmy a koníčky. Napríklad, ak sa rozhodnete stať spisovateľom, zaregistrujte sa do literárneho kruhu. Verte mi, že týmto spôsobom nielenže zdokonalíte svoje vlastné schopnosti, ale aj výrazne zvýšite svoje vibrácie. Je vedecky dokázané, že komunikácia s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi predlžuje život v priemere na 5 rokov.
 6. Dávajte čo najviac!
  Môže to byť čokoľvek: peniaze, čas alebo len niečo, čo ste dlho nepoužívali. V dávaní dostávame dvojnásobne. Pomôžte ostatným a ostatní vám prídu na pomoc.
 7. Správajte sa k ľuďom tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vám!
  Predtým, ako sa na niekoho nahneváte a urazíte, zamyslite sa, či to za to stojí. Sú chvíle, keď je lepšie a ľahšie odpustiť. Čím ľahšie a láskavejšie sa budete správať k ostatným, tým lepších a láskavejších stretnete ľudí vo svojom živote.
 8. Snažte sa pozerať čo najmenej televíziu!
  Faktom je, že televízia sa čoraz viac stáva zdrojom negativity. Čím viac počúvate a sledujete programy o bolesti, násilí a chudobe, tým viac znižujete svoje vibrácie. Vaše podvedomie si zvykne na negatívne myšlienky a začne ich ako magnet priťahovať do vášho života. ONI… tí čo vlastnia médiá… dobre vedia, prečo nám to robia…
 9. Pamätaj na optimizmus!
  To sa pre vás môže ukázať ako najťažšie, je ťažké zostať pozitívnym, keď sa všetko rozpadá a nič nefunguje, ale nech to znie akokoľvek paradoxne, práve v takých chvíľach musíte zostať pozitívni. Keď sa budete smiať a budete mať z danej situácie ľahký pocit, vaša vibrácia prudko stúpa a čím vyššia bude vaša vibrácia, tým rýchlejšie problémy zmiznú. Pozitívne myšlienky lákajú milých a príjemných ľudí a príjemná komunikácia je kľúčom k dobrej nálade.
 10. Nálada!
  Toto je najdôležitejšie pravidlo, ktoré vám pomôže udržiavať vaše vibrácie vždy na vysokej úrovni. Vaša nálada je odrazom minulých myšlienok. Prestaňte a začni myslieť na dobré veci, vedome zmeňte náladu. Čím lepšie sa cítite, tým zaujímavejší a šťastnejší život sa otvára pred vami.
Dobrá nálada = magnet na ľudí – Motivuj saZDROJ: Diana Lyubava Slovienska