Kúzlo ženského hlasu.

Žena nekomunikuje iba so svetom.
Žena svojim hlasom vytvára okolo seba priestor.
Myslí niekto z nás na to, aká Sila je uložená v ženskom hlase?

Vibrácia ženského hlasu je jedným z divov nášho sveta. Hlas každého človeka, či už je to muž alebo žena, je prepojený s energetickým centrom, ktoré je zodpovedné za komunikáciu a tvorivosť.

Tajná Sila premeny, Sila lásky sa skrýva práve v ženskom hlase. Ak žena začne nadávať, kričať, potom ona sama ničí priestor, na ktorom pracovala a ktorý naplnila pohodlím a teplom. Krásny, melodický, spevavý hlas sám o sebe vedie u muža k príjemným snom a fantáziám. A ak Láska, vibrácie tepla a prijatia stále prenášajú hlas, potom je to už veľký krok k harmonickej komunikácii.

Negatívne vibrácie ženského hlasu môžu muža zničiť. Navyše nie je vôbec potrebné, aby príčinou boli nemilé slová. Dôležitá je samotná intonácia, výška hlasu. Nie to, čo sa hovorí, ale ako sa to hovorí. Z tohto dôvodu je také dôležité veriť vo svojho partnera, podporovať ho a inšpirovať. A nielen s tichou láskou.

Láskyplné slovo v ústach ženy robí zázraky!

Žena, ktorá má vo svojej emocionalite blízko k samotnej Prírode, hovorí s prestávkami, zvukom hlasu a mimikou. Hovorí gestami, výrazom očí, celým telom. Preto žena, ktorá je harmonická a plná Lásky, často nepotrebuje slová, aby mužovi povedala veľa z toho, čo cíti. Žena môže mlčať. Ale muž v jej blízkosti vycíti jej náladu a túžby. Ak hovoríme o obsahu ženskej reči, potom múdrosť nie je o dokazovaní a presviedčaní. Hľadanie pravdy vôbec nie je vecou ženy. Žena sa teší zo samotného procesu komunikácie. Takto si uvedomuje svoju podstatu.

Spev vždy bol a zostáva jedným z najlepších spôsobov, ako odhaliť silu hlasu. Naše babičky sa vždy radi dávali dokopy a spievali piesne. Za starých čias žena neustále spievala: či už uspávanky, piesne na svadbách alebo iných udalostiach. Viete, že uspávanka matky upokojuje a harmonizuje dieťa najlepšie? A potom sú tu piesne, ktoré žena zaspieva mužovi, aby mu dodala zvláštnu silu.

Vďaka spevu je žena navyše melodickejšia a flexibilnejšia. Hlas nie je iba zvukovým prenosom našich myšlienok. Toto je náš výraz. A naše pokračovanie vo svete. A ak je zdroj týchto vibrácií v našom srdci, potom prenesieme Lásku a pozitívnu energiu do sveta. A dostaneme primeranú odpoveď.

Nie nadarmo sa hovorí, že
Žena naplnená láskou môže muža inšpirovať k tomu, aby dosiahol veľa výkonov jediným slovom, ktoré sa vysloví jemným a mäkkým hlasom. A skutočne je. Skúste len hovoriť, akoby váš hlas bol hlasom vášho srdca. Hlas samotnej Lásky. A uvidíte, ako sa zmení svet okolo vás.


ZDROJ: Objavené v útrobách internetu.