Nebojte sa už.

Verejne priznávam, prestal som sledovať politickú scénu. A to včetne celej Covid reality. Všetko v mojom živote sa radikálne odlišuje od ľudí, ktorí sú živení hlavným prúdom informačného toku. Žiadne testy, ani tresty,za to, že ich nemám. Žiadne rúška, respirátory, ani očkovanie, to už vôbec nie. Iné veci potrebujem. Byť zdravý, mať silnú imunitu, dostatok živín, vzduchu, kyslíka, aby moje telo fungovalo zdravo.

Zaujíma ma tiež, čo sa to tu stalo. Zaujíma ma, ako sa to dá napraviť. Snažím sa prísť na to, čo to je s ľuďmi okolo, že ich podchytil taký zvláštny Strach a konajú pod jeho vplyvom. Čo za Egregor bol vpustený medzi nás? Čo je to za konštrukt? Dostal sa ľuďom do myslí a sŕdc. Zatemnil Svetlo ľudskej Duše temnotou Strachu.
A tak kedysi slobodné bytosti, zrazu uvažujú nad tým, že nasledujúce roky budú musieť nosiť rúška, respirátory, budú sa nechávať pichať do nosa, očkovať každý rok… ĽUDIA, TO FAKT ??? Toto beriete, ako prirodzený spoločenský život?
Hrdíte sa, akí ste veriaci, tak kde je vaša Viera? Čo tak tomu Bohu začať aj veriť a dôverovať? Veriť, že Príroda sa vysporiada s každým parazitom. S KAŽDÝM ! Vašou, našou úlohou je postarať sa o to, aby naše telo malo takú imunitu, akú má mať – PRIRODZENÚ, Bohom danú. Nie poškodenú a oslabenú nariadeniami.

Nedajte sa manipulovať. Zamyslite sa. Postarajte sa o svoje Zdravie. Ale nie tak, že si budete naďalej zamedzovať prísun kyslíka do pľúc. Ak neviete, čo znamená nedokysličený organizmus, nedokysličený mozog, dajte si do googlu hypoxia a čítajte. K tomu totiž smerujete…

Dýchajte z hlboka, choďte často do prírody, stretávajte sa s priateľmi a buďte k sebe milí. Pomáhajte si. A nebojte sa už…

S úctou Milan