Nenoste roztrhané oblečenie.

Naši predkovia úzkostlivo sledovali celistvosť ich oblečenia z obáv zlyhania v živote. Preto si radšej prišívali záplatu na záplatu, ako by si mali nechať na oblečení čo i len jednu dieru.

patchwork.. | Pantalones con parches, Jeans de moda, Parches jeansAj starodávne čínske učenie feng-shui k oblečeniu pristupuje podobným spôsobom. Pomáha nielen správne usporiadať nábytok v dome, ale jeho pravidlá platia aj pre obliekanie sa. Roztrhané veci sú však podľa Feng-Shui schopné spôsobiť ujmu ako peňažnú tak aj emocionálnu.

V Rusku dlho existovala viera: ak sa vo veci objaví diera, potom bude mať jej majiteľ zdravotné problémy. Verilo sa, že deravé oblečenie negatívne ovplyvňuje materiálnu pohodu a zdravie. Nie nadarmo bola chyba-diera vždy znakom chudoby: najbohatší ľudia nosili nové a celé šaty a žobráci roztrhané handry. Úspech, šťastie, príťažlivosť prechádzajú dierami v oblečení. Pohoda nemá rada praskliny, trhliny. Inými slovami, obliekaním deravého oblečenia sa sami odsúdite na neúspech.

2020 hot men's fashion ragged jeans pants biker slim slim straight foot  wear denim trousers new fashion thin jeans men|Jeans| - AliExpress


Nenoste roztrhané oblečenie. Zabránite tým aj strate vitálnej energie.

Why the uber-ripped jeans trend is a hole lot of not OK


ZDROJ: Objavené v útrobách internetu