Nikto to za nás neurobí.

Východoeurópania sú známi svojou srdečnosťou, pohostinnosťou a duchovným napojením na vyššie Sily. Viera je nám vlastná tisíce rokov. Prišiel Čas, aby sme tieto naše prednosti využili.

Je tu Čas Premien. Každý si to vysvetľuje po svojom. Mnohí hovoria o prechode do inej časti Vesmíru, ďalší o prepólovaní Zeme, o vstupe Zeme do vyššej dimenzie, o zmene frekvencií… nech už je Pravda akákoľvek, je Jasné, že sa stalo niečo, čo ovplyvňuje spoločnosť natoľko, že sa veľmi rýchlo mení jej chod. Nič, čo sa nám, ako spoločnosti teraz deje a čo sa nás týka, nie je náhoda. To len tomu akosi nedokážeme porozumieť a nevieme, čo sa ešte stane a aký bude výsledok. Východoeurópske, alebo jasnejšie povedané Slovanské krajiny a náRODy sa dostali do krízy, z ktorej sa môžeme dostať len tak, že MY SAMI USOBÍME TO, ČO CHCEME, ABY SA STALO A AJ ZOSTALO.

Je to len na nás, ako za pár mesiacov, alebo za pár rokov bude vyzerať náš Život. Či už osobný, alebo spoločenský. Nikto iný za nás nič neurobí. Ani Brusel, ani Anglosasi, ani Američania. Oni majú teraz dosť práce udržať sami seba. A tú istú prácu máme my. Udržať sami seba a nastaviť si všetko tak, ako to vyhovuje nám. Verte mi, NIKTO ZA NÁS NIČ NEUROBÍ, a ak áno, tak tak, aby to vyhovovalo jemu a nie nám.

Sme srdečný, pohostinný a duchovne vyspelý náROD. Spojme tieto vlastnosti to jedného celku, spojme sa my a urobme to, čo nám, našim deťom a našej kultúre vyhovuje. Vybudujme si našu vlastnú KULTÚRU SPOLUŽITIA, aby sme mohli iným náRODom ukázať, ako sa dá ŽIŤ.

S úctou milan