Proti Bohu sa nedá bojovať.

Proti Bohu sa nedá bojovať. Teda bojovať sa dá, nedá sa zvíťaziť v tomto boji. No je istý druh humanoidov, ťažko ich nazývať človekmi… ktorí neustále parazitujú na ľudskej spoločnosti. A snažia sa… bojovať. Títo paraziti sú veľmi inteligentní. Ťažia, no nevyťažia úplne… sajú, no nevysajú úplne… ničia, no nezničia úplne… oberajú ľudí o energiu, no nie úplne… parazit potrebuje ľudstvo, aby prežilo. To mu stačí. Stačí mu, aby ľudstvo bolo. Lebo parazit nepotrebuje ľudský vzostup, ani vzostup Človeka a jeho Vedomia. On chce, aby ľudstvo prežilo. Aj keby žilo ako zvieratá. Jemu to stačí. On má v ľuďoch iba energetický zdroj. Preňho nie iba, ale až!

Paraziti však potrebujú byť nenápadní, až neviditeľní. Žiť – parazitovať tak, aby si nikto nevšimol, že sú. Čo je však ich schopnosť a ideálna pozícia – dostať sa do vedúcich pozícií spoločnosti a stať sa garanciou prežitia spoločnosti. A tak tí, ktorí vďaka ním padli až na dno, v nich vidia svojich záchrancov.
 
Ak paraziti potrebujú niekoho niečím zmiasť, tak to potrebujú urobiť zložitým, nepochopiteľným. Vtedy ľudia majú pocit, že tomu nerozumejú. Preto sa do toho nestarajú. Zozačiatku. A keď ich to už natoľko obťažuje, že im to sťažuje a znepríjemňuje každodenný život, už je mnohokrát neskoro. Z toho dôvodu treba dbať na jednoduchosti. Dbať na to, aby bežný každodenný život bol jednoduchý. A netreba sa nechávať vtiahnuť do zložitých situácií. Keď je niečo zlo-žité, už samotné slovo naznačuje, že je to žité zlo. A ešte na jednu skutočnosť to ukazuje… zLOŽiTY, že v tom procese je LOŽ i TY. Treba odhaliť, odkiaľ sa tam lož vzala a snažiť sa žiť v Pravde. A v jednoduchosti… v Jednom Duchu s tým, kto Som.

Pri tvorivých činnostiach je všetko jednoduché. Kto je tvorivý, tomu sa všetko ukazuje pred očami. Každý krok ho dostáva do novej situácie a keďže si ju tvorí sám, je mu blízka a zas vie, ako urobiť ďalší krok. Tvorí v jednoduchosti – v jednom duchu.

Urobiť proces zložitým, skomplikovať proces prechodu z bodu A do bodu B, urobiť proces zmätočným, alebo tam postaviť do cesty nejaké pasce, to sú činy parazitizmu. Parazit vždy parazituje na práci tvorivého človeka. Tvári sa, že mu pomáha, no vytvára pri tom zložitosť procesov a potom sa tvári, že mu ide pomôcť… lebo sám vie, kde akú pascu nastavil a vždy vie, ako ju odstrániť. Tvorivý človek má pocit, že parazit mu dokonca pomohol a preto sa mnohokrát stáva, že si tvorivý človek svojho parazita chráni.

Je jedno, či sú paraziti v podobe nejakých materiálnych tvorov, alebo astrálnych tvorov, všetko sú to špinaví paraziti. Mnoho ľudí si ani nevšimne, že na nich niekto, alebo niečo parazituje. Nevšimnú si to ani u parazita v ľudskej podobe, nie to ešte, keď je parazit astrálna substancia… stvorenie, ktoré cez svoje určité satelity vstupuje do vedomia človeka. Kriviac ho.

No proti Bohu sa nedá bojovať. Bohom stvorený Človek a jeho Kultúra Spolužitia vždy odolali. Vždy! Inak by sme tu už dávno neboli. No my tu sme! A sme zárukou pre našich Predkov. Zárukou toho, že prežijeme aj teraz. A nie len prežijeme. Máme schopnosť pozdvihnúť naše Vedomie natoľko, že paraziti nebudú schopní prežiť v našej prítomnosti… a my sme už začali.


His Majesty Alexander