ROZHODNUTIE PRE NIEČO KRÁSNE.

Každý deň sa niečo deje… každý deň sa dozvedáme novinky. Jedni chcú od nás to, iní zas ono a pritom si neuvedomujete, že jediný ich zámer je oslabiť nás. Oslabiť našu imunitu, naše zdravie, oslabiť našu spoločnosť, našu sebestačnosť, oslabiť našu Pozornosť, našu schopnosť vnímať Pravdu.

Tí, čo naleteli na klamstvá na začiatku, evidentne letia aj na klamstvá týchto dní a s vysokou pravdepodobnosťou naletia aj na budúce, už pripravené klamstvá. Vybraná skupina pre isté mocenské ciele – skupina dobre manipulovateľných hlasov. Nie ľudí – hlasov. Pretože oni nás nepotrebujú ako ľudí… potrebujú len našu pozornosť, naše ROZHODNUTIE preniesť na nich našu Silu. Ako sa kto rozhodne, je každého osobná vec. Podľa Zákona Slobodnej vôle má každý právo ROZHODNÚŤ SA. No zároveň má aj morálnu a rodovú povinnosť za svoje rozhodnutie znášať ZODPOVEDNOSŤ.

Ľudia dnes poukazujú na rôzne nedostatky v spoločnosti a hneď aj presne vedia, kto je vinný. Tak skúsme – KTO JE BEZ VINY? Kto naozaj zodpovedne robí tie SPRÁVNE ROZHODNUTIA V PROSPECH SVOJEJ RODINY A SVOJHO NÁRODA? Lebo o tom to je. Dnes sa nikto nezamýšľa nad tým, čo urobil zle, keď sa mu tak zle žije. Každý obviňuje spoločnosť a spoločnosť sme predsa my! My sme tí, ktorých oklamali, my sme tí, ktorí prijali ich hru.

Zamerajme sa na nich. Spoločne. Pozrime sa vec s nadhľadom. Aby sme tú Hru videli. Hru, ktorú oni hrajú s nami. Áno s nami – s Národom. Zamyslime sa nad tým, kto vlastne SME… že sme bratia, že tu máme naše sestry, že s nami žijú naše deti. Deti sú nás všetkých. Slovenské deti sú deti Slovákov – nás.

Už nehrajte… odstúpte, aby ste videli hru ako diváci. A vtedy to príde – ODHALENIE!
Lenže to odhalenie musí odhaliť každý sám za seba a v sebe. Lebo až tak ďaleko, až dnu do hlavy sa vám dostal tento Systém, ktorý tak z duše nenávidíte. Vyhoďte ho – a urobte v sebe priestor pre niečo KRÁSNE. ČLOVEK to tak robí…

S úctou Milan