Sila jednoty.

Nie je to tak dávno, keď mali ľudia problém rozpoznať Pravdu. Schopnosť rozpoznať Pravdu chýbala už takmer všade. Táto schopnosť bola tak zakrpatená, že sa neraz stalo, že práve človek, ktorý prišiel s pravdou na svetlo, bol obviňovaný a vylúčený na okraj spoločnosti.

Žijeme dobu, ktorá si vyžaduje Silu. Silu Ducha. Končí obdobie individualit, ku ktorým všetci vzhliadali. Končí éra celebrít, ktoré za nič získavali Pozornosť. Vchádzame do štádia spoločenského prepojenia. Ľudia sa spájajú a v tomto spojení získavajú Silu. Cítia ju. Napĺňa ich to. Napĺňa to nás…

Prebúdza sa spoločenský Duch, na našom teritóriu Duch Slovanstva. Dnes ešte málokto rozumie tomu, čo to presne znamená, no už je tu – cítime Ho. Cítime prepojenie s Minulosťou svojho Národa, cítime spojenie s našimi Predkami. Spája nás Jednota Ducha, ktorá nám vlieva Silu vykročiť do nového spôsobu spoločenského Života.

Cítime, že vnášame do tohto Sveta nové Pravidlá – KULTÚRU SPOLUŽITIA. Cítime, ako sa rozpadá moc tých, ktorí tu „vládli“. Končia. Končia, lebo my začíname.


S úctou Milan
zijemevedome.sk