VÉDICKÉ POKYNY.

Po narodení sa dostaneme do sveta, ktorý nám bol dovtedy neprirodzený. Aby sme tu mohli žiť, musíme prejsť istým procesom a prijať isté podmienky na prežitie. Pre všetkých viditeľné je iba fyzické telo. Povieme si však o niečo viac.

1. Dostaneš 7 rôznych tiel a spiace vedomie. Budeš ich musieť neustále prebúdzať, vyvíjať a zlepšovať. Prijímaj to v kľude, že sa nachádzaš súčasne v rôznych rozmernostiach a celý svet je v tebe a Ty v Ňom.

2. Budeš sa musieť učiť v škole s názvom Život na Zemi. Každý Človek a každá udalosť je tvojím Univerzálnym Učiteľom. Prijímaj to v Pokoji.

3. Neexistujú chyby, iba lekcie. Neúspech je neoddeliteľnou súčasťou úspechu. Žiadne obete nie sú, iba žiaci a učitelia.

4. Lekcie sa opakujú v rôznych formách, kým si ich úplne osvojíš. Keď si neosvojíš ľahké lekcie – stanú sa ťažšími, keď si ich osvojíš – prejdeš na ďalšiu lekciu.

5. Vonkajšie problémy sú presným odrazom tvojho vnútorného stavu. Ak zmeníš svoj vnútorný svet, zmení sa pre teba aj vonkajší svet. TO JE ZÁKLAD TVORENIA. Preto tvor v Pokoji, v Láske a s Úctou k Životu.

6. Bolesť je spôsob, ktorú Vesmír používa, aby získal tvoju pozornosť – niečo nie je v poriadku, ak to bolí. Vtedy za zamysli, čomu venuješ svoju Pozornosťa čomu nie. Prehodnocuj svoje Tvorenie.

7. Svet je rôznorodý. Odmietanie seba a druhých „takých, akí sú“ leží v základe negatívnych emócií, ktoré ničia telo. Stráň sa toho.

8. Pochopíš, či je lekcia osvojená keď sa zmení tvoje správanie a prístup ku všetkému. Múdrosť sa získava praxou. Menej je viac, ako veľa ničoho.

9. Nie je lepšieho miesta, ako „TU“. TAM nie je o nič lepšie, ako „TU“. Keď sa tvoje „TAM“ stane „TU“, získaš druhé „TAM“, ktoré sa bude opäť javiť lepším, ako „TU“. Váž si to, čo máš teraz.

10. Iní sú iba tvoj odraz. Nemôžeš milovať alebo nenávidieť to, čo je v druhých, ak to neodráža tvoje vlastné kvality. Pozoruj svoje Pocity.

11. Život vytvára rám, ale obraz maľuješ TY. Ak neprevezmeš zodpovednosť za tebou namaľovaný obraz, ostatní ho namaľujú za teba. Chráň si svoj obraz, buď Ty jeho Tvorcom.

12. Všetky odpovede sa nachádzajú v tebe. Ty vieš viac, ako je zapísané v knihách. Ale všetko, čo musíš urobiť je pozrieť sa do samého seba, počúvať samého seba a dôverovať sám v seba.

13. Hľadaj svoje predurčenie, maximálne sa v ňom realizuj a plne sa mu oddaj. Počas života sa to môže meniť. Neustále sa uč niečo nové a nemaj strach začínať odznova.

14. S najväčšou pravdepodobnosťou na toto zabudneš.

15. Na tieto pokyny si môžeš kedykoľvek spomenúť, ak budeš chcieť.