Zobuďte sa konečne, politici, generáli!

Zobuďte sa konečne, politici, generáli! Čo to vytvárate? Zamyslite sa nad tým, už nevládzem tieto veci vysvetľovať.  Zapnite zdravý úsudok. Pochopte, že voda je voda, čierne je čierne, biele je biele a začnite sa správne orientovať v priestore! Ináč tu naozaj všetko zničíte. Samých seba v prvom rade. Aj svoje rody zničíte, takéto veci sa nesmú robiť!

Paraziti na seba zobrali funkcie vykonávateľov a predstaviteľov moci, ktoré idú proti samej moci. Proti vlastnému Národu! Pretože Národ je moc. Všetko ste otočili dovnútra. Všetky hlavné sily sú otočené dovnútra na boj – s kým? S vlastným Národom, s pôvodným obyvateľstvom! Chápete, čo robíte? Je to obrovská mašinéria genocídy. A genocída sa ukončí, keď už budú všetci osprostení, keď už nezostane zdravý rozum, keď Národ ohlúpne, vtedy už ako mršina spadne. A to už bude koniec. Aj pre vás. Potom už zostane iba vyčistenie teritória. V koho záujme teda slúžite? V koho záujme vykonávate toto ohlupovanie vlastného obyvateľstva, vlastného Národa?

V niekoho záujme to je. Niekto predsa musel toto všetko naprogramovať, niekto to musel pripraviť a uskutočniť, riadiť tieto scenáre! Zamyslite sa nad tým konečne! Vy, čo rozhodujete o svojom Národe! A vy, čo ste odsúdení v komerčnej firme bez práva no s funkciou silovej štruktúry, tieto funkcie ste na seba zobrali nezákonne, vy sa tiež dobre zamyslite, čiu vôľu vlastne plníte, čo vlastne robíte. Sami seba ničíte a sebe podobných. Kvôli čomu? Máte málo miesta? Niekto vás oklamal? Niekto vás okradol? Nie. Pretože vám platia! A za čo vám platia? Aby ste Rod svoj preslávili? Život svoj na Zemi predĺžili? Alebo aby ste v prekliatí pomreli spolu so svojimi potomkami? Za čo vám platia, už sa konečne spamätajte!

Čo vlastne chcete? Po čom prahnete? Alebo pre vás ľudské cennosti, Duša, Svedomie nemajú žiadny význam? Pre vás majú význam iba peniaze? Verte mi, chcel by som vidieť hociktorého z vás pri prechode k Najvyššiemu, pri prechode zmeny dimenzií (smrť = SMERť = Smena MERnostej = zmena dimenzií), koľko kufrov s dolármi si so sebou zoberiete, alebo koľko euro, tých papierikov. Koľko si so sebou vezmete? Alebo kde si svoj účet otvoríte? Kde tam a komu platiť budete?

Keď pred Rodom Najvyšším povstanete a ten sa vás opýta, čo ste tam dole robili… čo odpoviete? Povie vám: Aký si ty rozumný, keď si sám seba ničil? Svoj Národ si ničil, svojich bratov, sestry, svojich súkmeňovcov, spoluobčanov? Kvôli čomu? Prečo si to robil? Ak si človek, musíš sa rozhodovať na mieste a sám, sám v sebe a kvôli sebe a svojim rodným sa rozhoduješ. Ak to ešte neviete, to najdôležitejšie pre človeka je rozhodnutie človeka, Vedomie Človeka. Ty nesieš zodpovednosť sám pred sebou, pred Rodom svojim, pred Najvyšším. Ako sa mu potom budeš do očí pozerať? Ako? Čo si myslíš, že si šťastie nájdeš na zločinoch, mučení, na týchto všetkých krvavých skutkoch? Nie. Nenájdeš.

Preto vás prosím, buďte človekmi, ľudskými ľuďmi, vráťte svoje Vedomie späť, naučte sa rozoznávať zločiny od správnych činov, odhoďte všetko toto ohlupovanie, ktoré na vás naložili. A pridajte sa k Národu!


His Majesty Alexander