Bahenné tsunami.

Stopy katastrof v nedávnej minulosti sa v posledných rokov nejak množia. Medzi výskumníkmi je tento jav čím ďalej, tým viac rešpektovaný, čo súvisí s podozrením, že niekto sa snažil niečo zatajiť. Otázka znie – PREČO?

Je história hlavného prúdu lož? Čo ak boli naše dejiny vybielené, aby zničili dejiny našej minulosti? Fakty ako TARTARIA a MUD FLOOD medzi výskumníkmi vyvolávajú množstvo otázok podložených mnohými dôkazmi. O čo tu teda ide? Dnes už vieme, že nie tak dávno veľkú časť Zeme zaplavilo bahenné tsunami. Niektoré budovy museli doslova vykopať zo zeme. Čo sa to mohlo stať v nedávnej minulosti? Podzemné budovy nájdené po celom svete naznačujú, že v týchto oblastiach mohlo dôjsť k vážnej bahennej tsunami alebo podobnej katastrofe. Kto by staval pod zemou niekoľko poschodové pivnice?

Nebudem vás o ničom presviedčať. Urobte si vlastný prieskum. Toto je veľmi zaujímavá a vzrušujúca téma. Začnite teraz aspoň týmito fotografiami:

A teraz možno trošku fikcie… no za úvahu to určite stojí, keď sa povráva, že pod týmito budovami je ešte niekoľko poschodí pod úrovňou zeme.