Ktorú stranu si vyberieš ?

Strach a viera sú dve strany tej istej mince. Je to tá istá sila, tá istá emócia. Aj STRACH je vo svojej podstate VIERA. Viera v to, že sa stane to, čoho sa bojím.

Čoho sa vlastne človek bojí? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, z čoho máte strach? Čo to je a z čoho to vzniká? Kde je to, čoho sa bojíte? JE TO V BUDÚCNOSTI! Bojíte sa niečoho, čo bude, čo sa môže stať. Takže inými slovami – BOJÍTE SA NIEČOHO, ČO NIE JE.

Je dokázané, že viac ako 90 % vecí, ktorých sa bojíte, z ktorých máte strach, že sa stanú, sa nestanú NIKDY. Veci sa zvyčajne udejú inak, než si dnes myslíte, že sa stanú.

Lenže strach vo vás je reálny.
Reálne ovplyvňuje vašu myseľ.
Reálne poškodzuje vaše zdravie.
Reálne škodí vašej psychike.

Niektorí ľudia sa už dnes boja, že o rok sa stane čosi, čo si dnes nevedia predstaviť, že zvládnu. A tak sa boja. Živia v sebe strach, ktorý ich ovplyvňuje v ich každodennosti. Každým dňom sa ten ich termín približuje a strach ich viac a viac paralyzuje. Podlamuje to ich zdravie, čo ešte viac dodáva strachu väčšie opodstatnenie. A zrazu to príde a to, čo sa malo stať, sa nestane, lebo všetko sa udialo úplne inak. Prečo?

Lebo sú tu aj iní ľudia, ktorí keď sa dozvedeli, čo sa môže stať, KONALI. NEBÁLI SA, MENILI SITUÁCIU. Verili, že to môže dopadnúť dobre. Vo svojej viere konali tak, aby všetko dopadlo dobre. Vo svojej viere sa každý deň tešili na dobrý výsledok. Posilnilo to aj ich osobnosť, čo priaznivo vplýva na ich zdravie a keď prišiel deň D, realita už…

… pokračovanie v pripravovanej knihe.

Milan Kern


Tento text podlieha autorským právam, kopírovanie a zdieľanie so súhlasom autora
Milan Kern ©