LÁSKOU NA VŠETKO.

Možno to vyznie zvláštne, no všetko treba vedieť vidieť. Je taká doba. Musíme sa znova učiť vidieť, vnímať a reagovať Radosťou na Radosť, Krásou na Krásu a Láskou na všetko. Áno LÁSKOU NA VŠETKO. Viem, viacerí sa budete som mnou v tomto bode prieť, lenže kým to v sebe neprebudíme, kým tomu sami nedáme základ vo svojom vnútornom svete, kým sa nenaučíme cez Lásku pozerať na situácie, ktorými všetci spoločne prechádzame, nezmení sa nič.

Mám vás vo svojom živote. Všetkých. A vy máte mňa vo svojich životoch. Sme prepojení. Sme jedno. Sme každý sám za seba a pritom súčasťou celku, ktorý sa nám mení pred očami. A my sme tí, ktorí vedia a dokážu veci a udalosti meniť.

Každý má v rukách nasledujúci moment, na ktorý sa chystá zareagovať. Každý má na jazyku zoznam slov, z ktorých môže vybrať a VYBERIE presne to slovo, ktorým zareaguje a zaseje budúcu reakciu okolia presne na to slovo.

Každý sme reakciou. Každý sme tým, čo sa práve deje. Sme to my, ktorí sú v deji. A v nádeji, že zajtra môže byť lepšie, reagujeme, ako vieme. Každý na svojej úrovni Poznania.

Tak žime, ako vieme. A prežime, ako dokážeme. Sme tu, všetci. Každý síce žije svoj vlastný príbeh, ale Život zdieľame medzi sebou všetci, čo sa poznáme. Ovplyvňujeme sa. Uvedomujem si to. A preto do tohto Priestoru Môjho Života vám všetkým posielam Nádej, Dobro a Lásku. A urobím to každý deň. Lebo Milujem Život a vás všetkých mám v mojom Živote.

Sme v tom spolu a tak vám dávam Nádej, Dobro a Lásku. Nech to, čím máme prejsť, prejdeme v ľudskosti.

S úctou Milan