Šesť dôvodov, prečo by žena mala nosiť sukne aspoň občas

Prečo by ženy mali nosiť sukne - OZ Biosféra

1. – Dlhá a široká sukňa so svojím obrysom vytvára správny energetický kužeľ. Tvorí energiu ženského typu: trochu z hora a veľa z dola, čo nás robí stabilnými. Široký lem navyše pôsobí ako jemný kruh. Posvätným významom lemu je ochranný kruh okolo vás. A okrem toho, pohyb (kolísanie) lemu pri chôdzi vytvára okolo vás dva víry, ktoré budujú vašu energiu ženským spôsobom, a to je veľmi dôležité. Lem chráni naše sexuálne centrá, ktorých správna činnosť zaisťuje zdravie žien a dobrú reprodukčnú funkciu. Lem navyše pomáha udržiavať ženu čistú.

2. – Podľa staroslovanského učenia nosenie sukní a šiat obnovuje spojenie s energiou rodu pozdĺž ženskej línie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt slovanské ženy | Beltane, Summer  solstice, Fire festival

3. – Na základe starodávnych poznatkov sa ukazuje, že tajomstvo príťažlivosti ženy spočíva v schopnosti doplňovať sa z okolitého sveta a akumulovať vitálnu a sexuálnu energiu. Žena navyše prijíma väčšinu svojej energie zo Zeme a nosenie dlhej sukne zvyšuje jej ženskú príťažlivosť a silu. Lem sukne točením v smere hodinových ručičiek pri chôdzi prenáša energiu nahor, zatiaľ čo klenutý tvar sukne umožňuje ukladanie energie.

4. – Existuje pravidlo nenosiť nohavice na prvých 7 rande, ak chcete muža skutočne očariť. V takom prípade sa žena stáva atraktívnejšou a zvodnejšou.

5. – Zistilo sa, že neustále nosenie nohavíc má negatívny vplyv na ženské orgány. Takže tento zvyk môže súvisieť s neplodnosťou a problémovým tehotenstvom. Chýba potrebná energia. Existujú prípady, keď ženy-milovníčky nohavíc, ktoré dlho nemohli otehotnieť, splnili svoju túžbu hneď po prechode na oblečenie v sukniach a šatách! Prekvapujúce, ale pravdivé.

Ľanové šaty Živa (XS) / Pohan - SAShE.sk - Handmade Šaty


6. – Žena, ktorá si oblieka sukňu (aj tú každodennú), bez toho, aby si to všimla, sa vnútorne transformuje. Jej nálada sa mení k lepšiemu, čo je pre ženu to najdôležitejšie. Práve tento vnútorný stav dovolenky duše tak láka mužov. Všimnite si, ako sa vaša chôdza mení, akonáhle si oblečie sukňu alebo šaty! Dlhá sukňa chráni pred žiadostivými pohľadmi, ktoré môžu preniknúť do dolných čakier a spôsobiť únik sexuálnej energie, a to v dôsledku vitality a ženskej príťažlivosti. Výsledkom je, že žena jednoducho chudne z hľadiska energie a mužovi nemá čo dať, takže sa preňho stáva nenápadnou a nezaujímavou.

Diana Lyubava Slovienska