Vnútro Človeka

Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek tam musí nájsť Pravdu. Je to ako lúštenie krížovky. Hľadanie odpovede.

A ona je jednoduchá, je hneď tu, v živote prítomná. Netreba ju hľadať ďaleko, je v tebe. Ty ju len prejav a povedz. To je všetko. Prejav, povedz, pochopiac, preskúmajúc. Vedomím a pochopením. Prednes a vojdi do svojej jednoty. Do jednoty so sebou samým.

Celá táto hra na životné komplikácie, na toto mučenie, ktorým ľudstvo prechádza sa dá vypnúť veľmi jednoducho. V samom človeku. Netreba nikde hľadať. Iba v sebe.

Toto hovoril aj Radomír aj ostatní proroci:
“Cárstvo nebeské vo vnútri teba jest”.

Vždy je vo vnútri. Vo vnútri Sveta, v ktorom žiješ, aj vo vnútri teba, ktorý v tom svete Si. Zodvihni kameň a tam ho uvidíš. Pozri sa na vodopád, tam ho tiež uvidíš. Pochopíš… uvedomíš si.

“Hovorím vám, pozeráte sa a nevidíte, počúvate a nepočujete.”
Boli také slová práve v reči Radomíra-Christa, sú tam tieto riadky.

Treba ich len svojím vedomím pochopiť. Pochopiť a prijať. Uvedomiť si tieto veci. Uvedomiť si to, že vo svojom vnútri máš všetko, čo potrebuješ… tam sa obráť, tam sa zameraj.


His Majesty Alexander