Žili na Zemi obri? V Afrike našli odtlačok gigantickej nohy!

Známy juhoafrický výskumník a spisovateľ Micheal Tellinger na svojich cestách narazil na niečo, čo vyráža dych aj skúseným archeológom. Blízko hraníc so Svazijskom objavil gigantickú stopu, ktorá vyzerá ako ľudská.

Tellinger ukazuje stopu, ktorú objavil

Tajomný nález sa nachádza neďaleko mestečka Mpaluzi. Bádateľ si v bočnej strane žulovej skaly všimol odtlačok chodidla, ktorého pôvod nikto nepozná. Je veľký 1,2 metra a geológovia jeho vek odhadujú na 200 miliónov až 3 miliardy rokov. Sú na ňom jasne rozoznateľné prsty od palca až po malíček a aj päta. Miestni obyvatelia ho prezývajú „Božia stopa“.

Žili na Zemi obri?

Tvor, ktorý odtlačok zanechal, musel byť podľa odborníkov vysoký najmenej 7,5 metra. Nakoniec, zmienku o obroch nájdeme aj v samotnej Biblii. “V tom čase boli na zemi obri a keď Boží synovia obcovali s ľudskými dcérami, ony im rodili obrov. To sú hrdinovia dávnych čias, slávni mužovia,“ píše sa v knihe Genesis 6-4.


Zdroj:
https://www.topky.sk/cl/100278/1296374/Zili-na-Zemi-obri–V-Afrike-nasli-odtlacok-gigantickej-nohy-

https://www.youtube.com/watch?v=_utz5jb68U4

Ja ešte dodám, že toto nie je jediný nález, keď sa trošku o to zaujímate, objavíte ďalšie a ďalšie nálezy obrovských, lepšie povedané obrích stôp po celom svete. Otázkou je, prečo sa tieto senzácie nezverejňujú v hlavnoprúdových mediách…

Po celém světě jsou nalézány lidské stopy obřích rozměrů a důkazy, že obří  lidé skutečně existovali | Aluška.org